Warmińsko-Mazurskie Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Warmińsko-Mazurskie Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Warmińsko-Mazurskie Obserwatorium Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
O Nas Aktualności
Kontakt

Inicjatywy brd w regionie

Program "Będę odpowiedzialnym kierowcą"

czwartek, 27 grudnia 2018 14:41

Działania mające uświadomić młodym, przyszłym kierowcom istniejące niebezpieczeństwa w ruchu drogowym, to główny cel programu zrealizowanego w 2018 r. w województwie warmińsko - mazurskim. Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie oraz WORD - Regionalne Centrum BRD w Olsztynie to współorganizatorzy podjętych działań.

Więcej

Najbezpiecznieszy powiat pod względem BRD na Warmii i Mazurach

piątek, 8 grudnia 2017 13:41

Sekretariat Warmińsko - Mazurskiej Wojewódzkiej Rady BRD oraz W-M Obserwatorium BRD działające przy WORD w Olsztynie organizuje uroczystość wręczenia wyróżnienia dla najbezpieczniejszego pod względem brd powiatu Warmii i Mazur.

Więcej

Wojewódzki Program Edukacji Komunikacyjnej "Autochodzik"

wtorek, 19 czerwca 2018 9:28

W dniu 19 czerwca br. w Przedszkolu Samorządowym "Juniorek" w Kieźlinach, WORD w Olsztynie wraz z partnerami "Przedszkolnego Programu Edukacji Komunikacyjnej" zorganizował miniAutoriadę jako formę wyróżnienia dla najbardziej zaangażowanego przedszkola w działania na rzecz wychowania komunikacyjnego dzieci. Przedszkole nagrodzono również zestawem edukacyjnym "Miasteczko umiejętności drogowych - Autochodzik".

Więcej

Powiatowy Konkurs "Błyskotliwa Szkoła"

wtorek, 25 kwietnia 2018 10:21

Rozstrzygnięty został II Powiatowy Konkurs „Błyskotliwa Szkoła”, organizowany przez Wydział Prewencji KMP i Szkołę Podstawową Nr 30 w Olsztynie, we współpracy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Olsztynie. W sześciu placówkach oświatowych, które zgłosiły się do udziału w konkursie od listopada 2017 roku organizowane były różnorodne akcje profilaktyczno – edukacyjne, promujące noszenie elementów odblaskowych. Najbardziej „błyskotliwą” szkołą została podstawówka z Bukwałdu.

Więcej